Tule meile

RMIT on arenev ja kasvav organisatsioon, seega otsime pidevalt uusi töötajaid, kes meie meeskonda oma professionaalsuse ja suhtumisega täiendaksid.

Peamised suunad, kuhu me ikka ja jälle inimesi ootame, on näiteks tarkvaraarendus – programmeerijad ja arhitektid. Kogeme, et meie klientide soovid arenduste mahu ja IT alase nõustamise osas on kasvavad ja üha spetsiifilisemad. Kuigi meil on head lepingupartnerid erasektorist, mõistame, et peame sisemist arendusvõimekust kasvatama. Seega pole mingi ime, et ikka ja jälle vaatame avatult tööturule ja otsime mõnd toredat sihikindlat arendajat.

Teine suund on ärirakenduste süsteemianalüütikud, süsteemihaldurid ja ka rakenduste administraatorid. Kõik, kel vähegi kogemust sarnastel tööpostidel, on tegelikult väga oodatud RMITiga liituma.

Kolmandana võib välja tuua valdkonna, kus me oleme jõudsalt kliendibaasi kasvatanud – töökohateenused ehk siis kõik see, millega toetame iga arvutikasutajat, kes meie riistvara ja võrke kasutab. Selleks otsime ikka aeg-ajalt inimesi, kes pakuksid tuge just rea-arvutikasutajatele. Oleme avastanud, et see võib just väga hästi sobida hea suhtlemisoskuse ja aktiivse ellusuhtumisega noortele, kasvõi kohe IT õpingute kõrvalt või lõpusirgelt.

Tööpakkumised

Hetkel ei ole ühtegi aktiivset tööpakkumist!

Praktika võimalused

Pakume praktikavõimalust hakkajatele üliõpilastele ja kutseõppe õpilastele, kes tahavad saada praktilist kogemust IT valdkonnas. Omalt poolt pakume põnevaid tegemisi kiirelt arenevas organisatsioonis, kus saab oma valitud eriala praktilist külge õppida ja reaalseid kogemusi omandada. Praktikale on eriti oodatud kandideerima viimase kursuse tarkvaraarendaja ja IT- süsteemide eriala tudengid. Anna meile endast märku, saates meile enda elulookirjelduse, praktikaprogrammi ning info praktika pikkuse ja aja kohta aadressile cv@rmit.ee.

Töötajate arvamused

Jaan

Jaan tarkvaraarenduse osakonnnast

Olles töötanud pikka aega tootmisfirmas kunstniku, IT spetsialisti ja programmeerijana, otsisin täiskohaga programmeerija tööd ning silma hakkas RMITi Java programmeerija töökuulutus. Tööpakkumise vastuvõtmisel sai määravaks väga positiivne esmamulje inimestest, keda intervjuul kohtasin. Nagu aja jooksul selgus, ei olnud esmamulje petlik. Asjalikud ja sõbralikud kolleegid loovad RMITis suurepärase sisekliima koostööd nõudva tarkvaraarendusega tegelemiseks. Pärast paari aastat programmeerijana töötamist sain ettepaneku arhitekti ülesannetega tegelemiseks. Kogemuse põhjal saan kinnitada, et hoolsus, kohusetundlikkus ja kvaliteetsele tulemusele orienteeritus ei jää RMITis märkamata, leiab tunnustust ning avab uksed arenguks.

Merit maksu- ja tollivaldkonna äriteenuste osakonnast

Olles mõnda aega töötanud erasektoris tarkvaraarenduse valdkonnas ja osalenud meeskonnas, mis tegeles avalikule sektorile IT lahenduste väljatöötamisega, tundsin et see on vaid üks osa suuremast maailmast. Seega tekkis mul huvi näha ka avaliku sektori sees toimuvat poolt. RMIT pakkus võimalust osaleda IT teenuste väljatöötamise protsessis alates lähteülesande koostamisel osalemisest ja hankimisest kuni lõpliku lahenduse juurutamiseni välja. Tänaseks olen RMITis IT arenduste juures osalenud juba üle viie aasta. Mulle meeldib RMITis, kuna saan siin võimaluse anda oma panus avaliku sektoriga seotud IT teenuste väljatöötamisse ja juurutamisse. Lisaks Eesti siseriiklikes arendusprojektides osalemisele olen RMITi kaudu saanud võimaluse osaleda ka Euroopa Liidu liikmesriikidega seonduvate IT arenduste juures. Mulle meeldib, et RMITis on sõbralikud kolleegid, paindlik töökorraldus ja väljakutseid pakkuv töö.

Merit
Epp

Epp äriteenuste osakonnast

Alustasin 2005 aastal Rahandusministeeriumis helpdeskis ning liikusin järk-järgult edasi arenduse poolele. 2011 aastal liitusin RMITiga ning olen sellest ajast edasi kasvanud arenduse valdkonnas. Nüüd olen äriteenuste osakonna juht. Miks olen RMITis juba viimased 8 aastat? Vastus on lihtne: RMITi juures meeldivad mulle inimesed, kes siin töötavad ja kliendid kellega koos suuri projekte teeme. Hea on tunda teise õlga oma õla kõrval kui pead seisma vastamisi takistuste või probleemidega. Hea on jagada oma õnnestumisi ja näha ka teiste silmis siirast rõõmu kordaminekute üle.

Helina töökohateenuste osakonnast

Sattusin RMITi HelpDeski tänu tollaegse koolivenna soovitusele. Olin just erialast tööd otsimas, seega ajastus oli ideaalne. Peale proovipäeva sain kohe aru, et tahan just siin töötada. Ilmselt märkas osakonnajuhataja mu tahet, kuna mulle pakuti üsna pea tiimijuhi kohta, mille suurima heameelega vastu võtsin. Üsna suure meeskonna juhina töötades tunnen igapäevaselt, et saan oma teadmisi, oskusi ja juhiomadusi maksimaalsel võimalikul viisil kasutada ning sagedastel koolitustel täiendada. Iga päevaga arenen aina rohkem ning ükski päev pole üksluine. Seda pole ka mind ümbritsev keskkond – RMIT muutub uute tehnoloogiate, klientide ning töötajatega koos.

Helina