Tule meile

RMIT on arenev ja kasvav organisatsioon, seega otsime pidevalt uusi töötajaid, kes meie meeskonda oma professionaalsuse ja suhtumisega täiendaksid.

Peamised suunad, kuhu me ikka ja jälle inimesi ootame, on näiteks tarkvaraarendus – programmeerijad ja arhitektid. Kogeme, et meie klientide soovid arenduste mahu ja IT alase nõustamise osas on kasvavad ja üha spetsiifilisemad. Kuigi meil on head lepingupartnerid erasektorist, mõistame, et peame sisemist arendusvõimekust kasvatama. Seega pole mingi ime, et ikka ja jälle vaatame avatult tööturule ja otsime mõnd toredat sihikindlat arendajat.

Teine suund on ärirakenduste süsteemianalüütikud, süsteemihaldurid ja ka rakenduste administraatorid. Kõik, kel vähegi kogemust sarnastel tööpostidel, on tegelikult väga oodatud RMITiga liituma.

Kolmandana võib välja tuua valdkonna, kus me oleme jõudsalt kliendibaasi kasvatanud – töökohateenused ehk siis kõik see, millega toetame iga arvutikasutajat, kes meie riistvara ja võrke kasutab. Selleks otsime ikka aeg-ajalt inimesi, kes pakuksid tuge just rea-arvutikasutajatele. Oleme avastanud, et see võib just väga hästi sobida hea suhtlemisoskuse ja aktiivse ellusuhtumisega noortele, kasvõi kohe IT õpingute kõrvalt või lõpusirgelt.

Praktika võimalused

Pakume praktikavõimalust hakkajatele üliõpilastele ja kutseõppe õpilastele, kes tahavad saada praktilist kogemust IT valdkonnas. Omalt poolt pakume põnevaid tegemisi kiirelt arenevas organisatsioonis, kus saab oma valitud eriala praktilist külge õppida ja reaalseid kogemusi omandada. Praktikale on eriti oodatud kandideerima viimase kursuse tarkvaraarendaja ja IT- süsteemide eriala tudengid. Anna meile endast märku, saates meile enda elulookirjelduse, praktikaprogrammi ning info praktika pikkuse ja aja kohta aadressile cv@rmit.ee.

Kõigile praktika või tööletulemisega seonduvatele küsimustele vastab meie personalispetsialist Diane Drenkhan

Diane Drenkhan

Diane Drenkhan

Personalispetsialist
671 3700
diane.drenkhan@rmit.ee
cv@rmit.ee

 

Töötajate arvamused

Jaan

Jaan tarkvaraarenduse osakonnnast

Olles töötanud pikka aega tootmisfirmas kunstniku, IT spetsialisti ja programmeerijana, otsisin täiskohaga programmeerija tööd ning silma hakkas RMITi Java programmeerija töökuulutus. Tööpakkumise vastuvõtmisel sai määravaks väga positiivne esmamulje inimestest, keda intervjuul kohtasin. Nagu aja jooksul selgus, ei olnud esmamulje petlik. Asjalikud ja sõbralikud kolleegid loovad RMITis suurepärase sisekliima koostööd nõudva tarkvaraarendusega tegelemiseks. Pärast paari aastat programmeerijana töötamist sain ettepaneku arhitekti ülesannetega tegelemiseks. Kogemuse põhjal saan kinnitada, et hoolsus, kohusetundlikkus ja kvaliteetsele tulemusele orienteeritus ei jää RMITis märkamata, leiab tunnustust ning avab uksed arenguks.

Priit töökohateenuste osakonnnast

RMIT-i otsustasin tulla peale varjutamispäeva. Nägin kui suur ning mitmekülgne tööpõld on ning kõik kinnitasid ühest suust, et „igav siin ei hakka“. Sain aru, et RMIT on koht kui saan areneda ning, et seda ka väga soositakse. Enda jaoks olen leidnud RMITis väga familiaarse, sõbraliku ning toetava töökoha. Isegi kõige töisematel, raskematel ning stressirohkematel päevadel, ei teki tunnet et oleksin üksi ning et ükski probleem poleks lahendatav. Ma olen leidnud endale väga palju inspiratsiooni areneda, jõuda ning teha.

Priit
Epp

Epp äriteenuste osakonnast

Alustasin 2005 aastal Rahandusministeeriumis helpdeskis ning liikusin järk-järgult edasi arenduse poolele. 2011 aastal liitusin RMITiga ning olen sellest ajast edasi kasvanud arenduse valdkonnas. Nüüd olen äriteenuste osakonna juht. Miks olen RMITis juba viimased 8 aastat? Vastus on lihtne: RMITi juures meeldivad mulle inimesed, kes siin töötavad ja kliendid kellega koos suuri projekte teeme. Hea on tunda teise õlga oma õla kõrval kui pead seisma vastamisi takistuste või probleemidega. Hea on jagada oma õnnestumisi ja näha ka teiste silmis siirast rõõmu kordaminekute üle.

Kirill äriteenuste osakonnnast

RMIT on minu jaoks Riigi IT strateegiline partner. Siin on võimalus panustada riigi IT tulevikku, mis mõjutab ja puudutab igaüht meist. See oli minu põhjus, miks kandideerisin RMIT-i. Juba kohapeal avastasin enda jaoks avatud, sõbraliku ja konkreetse meeskonna, kellel on selged eesmärgid ja nägemus, mida jagada.

Kirill